3 راه طلایی برای جلب توجه همسر

3 راه طلایی برای جلب توجه همسربرای اینکه روابط عاطفی خود با همسر تان را نیز بهبود بخشید و این قسمت مهم از زندگی تان را به بهترین شکل ممکن زیبا کنید، بد نیست راه‌های زیر را نیز امتحان کنید. برای استحکام و بهبود این روابط می‌توانید با ابتکارهایی بسیار ساده به موفقیتی چشمگیر دست پیدا کنید. این چند گام موثر را بردارید و به قدرت آن‌ها دست پیدا کنید.

1) هنگام ورود به منزل:

اگر با خودروی شخصی هستید، زودتر پیاده شده و درب ماشین را برای همسر  خود باز کنید، اگر هم با تاکسی به منزل رسیده‌اید یا به مقصدی می‌روید، زودتر از خانم از ماشین پیاده شوید، در را برای خانم باز نگاه دارید و سپس از پنجره ماشین کرایه تاکسی را پرداخت کنید.

2) باز نگاه‌داشتن درب:

یکی از راه‌هایی که تاثیر چشمگیری بر روی زنان دارد، بازکردن درب زودتر از آنان و باز نگاه‌داشتن آن تا زمانی است که خانم از آن عبور کند، اما اگر همسر  شما زودتر از شما به درب نزدیک شد،  لازم نیست از او جلو بزنید و این‌کار را    انجام دهید.

3) نشستن پشت میز: 

همیشه به همسر خود اجازه دهید، جای نشستن خود پشت میز را خودش انتخاب کند و همیشه اجازه دهید، اول او روی صندلی پشت‌میز بنشیند. هیچ‌گاه به او دستور یا تذکر ندهید که در جای خالی که مدنظر شما است، بنشینید

تهیه و گردآوری : گروه بهداشت روان پرداد / منبع : الو دکتر

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه