کیک بوکسینگ دو کانگوروی استرالیایی در منطقه شهری

تایلندی‌ها شاید ادعا کنند که قوی‌ترین کیک بوکسینگ کاران جهان هستند، اما باید بدانند که در مقابل کانگوروهای استرالیایی هیچ حرفی برای گفتن ندارند. 

  

کانگوروها مشت خود را به سمت یکدیگر پرتاب می‌کنند و از دم قدرتمند خود برای جهش استفاده می‌کنند. این عکس‌ها را اندی تیندال، عکاس بریتانیایی، انداخته است.  

  

کیک بوکسینگ ورزشی هیجان انگیز است، اما وقتی کانگوروها آن را بازی می‌کنند تازه می‌فهمید که کیک بوکسینگ یعنی چه! دلیلش نیز واضح است. کافی است مسابقه قوی‌ترین کیک بوکسینگ‌کارهای جهان را نگاه کنید و کمی جلوه‌های ویژه هالیوودی به آن اضافی کنید. حاصل می‌شود مسابقه کیک بوکسینگ بین دو کانگورو.  کانگوروهای قرمز یکی از نژادهای کانگورو است که در امپراتوری کانگوروها در استرالیا زندگی می‌کنند. 

  

کیک بوکسینگ دو کانگوروی قرمز
قدرت دم کانگورو واقعا بالا است. آن‌ها از پاهای و دم خود زیاد استفاده می‌کنند 
 
 

 
کیک بوکسینگ دو کانگوروی قرمز
این درگیری در «اِلِن بروک» در شمال پرث روی داد. دو کانگوروی نر بر سر یک کانگوروی ماده به جان هم افتاده‌اند، اما آن کانگوروی ماده پیش از شروع درگیری محل نزاع را ترک کرد! 
 
 
 

 

این درگیری به شدت خطرناک بود. کانگورویی که بیشتر کتک ‌خورد (راست) از زمان استفاده کرد و به سرعت به بالای یکی از درختان مجاور رفت. 

  

اندی داشت به سمت خانه خود در الن بروک رانندگی می‌کرد که ناگهان چشمش به این دو کانگورو افتاد. او سپس دوربین را برداشت و از درگیری عکاسی کرد. اندی می‌گوید که وقتی درگیری بالا گرفت، او متوجه شد که کانگوروی سمت راستی بیشتر کتک خورده است! 

 

  

کیک بوکسینگ دو کانگوروی قرمز
نبرد سهمگینی بین دو کانگوروی نر شکل گرفت 
 
 

 
کیک بوکسینگ دو کانگوروی قرمز
 
 
 

 

پس از اینکه آن کانگورو به بالای درخت رفت، کانگوروی دیگر روی چمن‌ها دراز کشید؛ انگار اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است. اندی می‌گوید: «آخر دعوا خبری از روبوسی و آشتی کنان نبود. اما به نظر می‌رسید که کانگوروی پیروز از موفقیت خود خوشحال شده بود.» 

  

کیک بوکسینگ دو کانگوروی قرمز
دیدن کانگورو در مناطق شهری اتفاقی عجیبی نیست
 
 
 
 
 

کیک بوکسینگ دو کانگوروی قرمز
آن‌ها آزادانه در شهر می‌چرخند 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه