درمورد اونچه که در برخی شرایط به یاد داشتین فکر کنین.

درمورد اونچه که در برخی شرایط به یاد داشتین فکر کنین. برای مثال اگه فردی رو برای اولین بار دیدین، چهره ی او بیشتر توی ذهنتون باقی مونده، حرفایی که گفته و یا هردوی این مشخصات! به گذشته برگردین و به آخرین سفرتون با قطار یا هواپیما فکر کنین. آیا اطرافیانتون رو به یاد میارین، صدای قطار و هواپیما و یا کارهایی که در طول سفر انجام میدادین به یاد میارین؟ به شرایط مشابه این ها فکر کنین، و سعی کنین بفهمین که چه چیزهایی بیشتر تو ذهنتون باقی میمونه.

هریک از سبک های یادگیری رو امتحان کنین. این بهترین کاره که بفهمین کدوم روش بیشتر از بقیه برای شما کار میکنه. برای یادگیری بصری، از طریق مطالعه، یادداشت برداری و دیدن نمودارها اقدام کنین.

چگونه روش یادگیری خود را پیدا کنید؟

برای یادگیری صوتی، با صدای بلند کتاب بخونین و اون متن رو با لغات خودتون خلاصه کنین و سپس هرچی که فهمیدین و خلاصه کردین رو برای فرد دیگه ای تعریف کنین.
برای یادگیری عملی، آزمایش های عملی انجام بدین، به موزه ها برین و از گالری های هنری دیدن کنین، کارهای هنری انجام بدین و یا اگه به کارهای خونه علاقه مندین برای آشپزی یا شیرینی پزی تمرین کنین.

چگونه روش یادگیری خود را پیدا کنید؟
زمانی که روش یادگیری خودتون رو متوجه شدین ازش استفاده کنین. زمانی که شما روش مخصوص به خود رو در امر یادگیری دارین، بی معنیه که شما از طریقی به این کار بپردازین که اصلا با شما جور نیست

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه