در مطلب قبلی به تعدادی از این موارد اشاره کردیم، حالا باهم به ادامه ی اون ها می پردازیم.

در مطلب قبلی به تعدادی از این موارد اشاره کردیم، حالا باهم به ادامه ی اون ها می پردازیم.

چگونه در حرفه ی خود پیشرفت کنیم؟ ( بخش دوم )

کمک کنین که شرکتتون درآمد بیشتری داشته باشه
همه ی شرکت ها توانایی هاشون رو برای سود دهی بیشتر اولویت بندی می کنن. وقتی شما به سود دهی محل کارتون کمک میکنین، علاقه ی شما به کارتون رو نشون میده. راه های جدید ارتباطی برای شرکت یا محل کارتون درآمد رو افزایش می ده. این کار میتونه به سادگی پس انداز پول و یا به سختی دادن ایده ای جدید برای راه اندازی کسب و کاری جدید باشه.

مناسب محل کارتون لباس بپوشین
شما باید مثل هم سن و سالاتون لباس بپوشین، متفاوت پوشیدن در محل کار باعث جلب توجه می شه. یه قانون مشخص برای طرز لباس پوشیدنتون داشته باشین. من یه مدیر بودم و میخواستم نوع لباس پوشیدنم در حد یک مدیر باشه، بنابراین به نوع لباس پوشیدن هم ردیف های خودم توجه کردم و متوجه شدم که لباس های من در مقایسه با اون ها سطح پایین تری داره. با پوشیدن لباس در حد یک مدیر، کلاس کاری خودم رو بالا بردم.

به یک زبان خارجی صحبت کنین
هرکسی نمیتونه به یک زبان دیگه صحبت کنه. اگه شما این کار رو بکنین مطمئن باشین باعث پیشرفت کارتون می شه. همچنین اگه در کشور دیگه ای هم برای مدتی زندگی کرده این، شناختن فرهنگ زندگی اون ها هم به پیشرفتتون کمک میکنه. شهروندان شرکت های جهانی محصولات و خدمات خودشون رو در خارج از کشور به مراتب با ارزش تر واگذار می کنن. دونستن اینکه چگونه با فرهنگ های خارجی در تماس باشین، به توانمندی شما در ایجاد تقاضا کمک میکنه.

رهبری
به طور مداوم توانایی خودتون برای رهبری رو تقویت کنین. داوطلب برای رهبری یک پروژه پتانسیل هدایت اون پروژه و توجه کردن به اون رو که باعث ارزش بخشی به آن می شه، داره. شما همچنین میتونین به شرکت، زمانی که برای مشکلاتش دائم شکایت می کنه راه حل هایی خلاق ارائه بدین و یا اینکه اگه مدیرتون نیاز به کمک بیشتری داشت خودتون شخصا داوطلب بشین.

خودتون رو خوش نام کنین
اگه شما در به نتیجه رسوندن پروژه ای موفق شدین، و راه موفقیت اون رو ارائه دادین مطمئن بشین باعث اعتبار شما میشه. خوش نامی خودتون رو با بقیه تقسیم نکنین اگه فقط مربوط به شماست. شما برای رسیدن به این موقعیت تلاش کردین بنابراین شما باید برای اون تحسین بشین.

دست از آموختن برندارین
برای پیشرفت در هر کاری، باید دائم در حال یادگیری باشین. این یادگیری می تونه از طریق محل کارتون، مطالعه در خونه و یا شرکت در دوره های آموزشی به صورت آنلاین باشه. اگه راهشو نمیدونین، دنبالش برین تا راهشو یاد بگیرین. وقتی شما به دنبال پیشرفت و یادگیری توانایی های بقیه باشین، به ارج و منزلت خودتون اضافه می کنین.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه