عشق و علاقه برای زندگی مهمه اما باید با سازگاری همراه باشه تا به نتیجه برسه. اگه هنوز درباره ی احساساتتون دچار تردید هستین، ممکنه زمان نداشته باشین که دوباره به عقب برگردین و درباره ی طرفتون از ابتدا فکر کنین که آیا این شخص به دردتون میخوره!

چگونه برای ازدواج آماده شویم؟

درباره‌ش فکر کنین
عشق و علاقه برای زندگی مهمه اما باید با سازگاری همراه باشه تا به نتیجه برسه. اگه هنوز درباره ی احساساتتون دچار تردید هستین، ممکنه زمان نداشته باشین که دوباره به عقب برگردین و درباره ی طرفتون از ابتدا فکر کنین که آیا این شخص به دردتون میخوره! اینجور مواقع یه دوره آشنایی قبل از ازدواج میتونه بهتون کمک کنه.

فراتر از عروسی
به یاد داشته باشین که واقعا ازدواج کنین، نه اینکه فقط در ظاهر ازدواج کنین. این دو تا باهم کاملا فرق دارن. اکثر مردم فقط به جزئیات مراسم و جشن ازدواج توجه میکنن و دلیل اصلی ازدواج که همون تعهد و سوگند بین دو طرف هست، کاملا فراموش شده.

چه چیزی باعث میشه که شما متعهد باشین؟
ازدواج قبلا فقط به عنوان یه پیوند محسوب میشده که به دنیا آوردن بچه هم به دنبال داشته. این روزا مفهوم ازدواج برای افراد مختلف فرق کرده. چیزی که مهمه اینه که شما زمان زمان بگذاربن و به این مسئله فکر کنین که چه نوع ازدواج و زندگی رو انتخاب میکنین.

چرا ازدواج؟
هرکدوم از دو نفر، معیارها و مسائلی که براشون مهم هست رو بنویسن و آخر هفته درباره نظراتشون باهم صحبت کنن. این کار کمک میکنه که با دیدگاه همدیگه نسبت به ازدواج بیشتر آشنا بشین و بتونین یک زندگی خوب بر پایه ای درست تشکیل بدین.

جشن عروسی
جشن عروسی سمبل عشق و علاقه ی دو نفر به هم دیگه‌ست. تحت تاثیر سنت و مراسم های سنتی قرار نگیرین. به روش خودتون مراسم بگیرین. چیزایی که براتون سمبل ازدواج هست رو خلاصه کنین و سعی کنین از اونها تو مراسم ازدواجتون استفاده کنین. جشن ازدواجتون رو هیجان انگیز کنین.

ریشه ی شک و تردیدها
در ابتدای زندگی، همدیگه رو از نظر احساسی پشتیبانی کنین. با افرادی در ارتباط باشین که بتونین بهشون اعتماد کنین. اگه لحظه ای دچار شک و تردید شدین، نسبت به شک و تردیدهاتون اهمیت بدین. بهتره ببینین این تردیدها از کجا ناشی میشن. مطمئن بشین که بهترین رو انتخاب کردین.

مراحل مختلف عشق
به خودتون یادآوری کنین که ازدواج لزوما به معنی عاشق بودن نیست. گذر از حالت عاشقی، هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. بلکه بهتون کمک میکنه تصمیمات درست تری بگیرین و عشق و علاقه ی واقعی رو درک کنین.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه