همه دوست دارن احساس خاص بودن داشته باشن، یا فکر کنن که خیلی بیشتر از یه آدم ساده در بین یه جمعیتن. ستایش منحصر به فرده کسی که دوستش دارین راهی خوب برای اینه که به اون شخص نشون بدین که برای شما خیلی خاصه.

همه دوست دارن احساس خاص بودن داشته باشن، یا فکر کنن که خیلی بیشتر از یه آدم ساده در بین یه جمعیتن. ستایش منحصر به فرده کسی که دوستش دارین راهی خوب برای اینه که به اون شخص نشون بدین که برای شما خیلی خاصه. هر کسی یه شخصیت مخصوص به خود و ویژگیهایی داره که ممکنه باعث بشه احساس خاص بودن بکنه. این مسئله بستگی به ما داره که بتونیم اون شخص رو به کسی تبدیل کنیم که واقعا این احساس رو داشته باشه.

فهرستی از مواردی که باعث می شود اطرافیانتان احساس خاص بودن داشته باشند

خانواده
پدر و مادر به شما زندگی دادن؛ که این امر خودش به تنهایی قابل تقدیره. برای بچه هایی که بزرگ و مستقل میشن، ترک خونه میتونه باعث یه فاصله عاطفی بین روابطشون با پدر و مادر بشه. سعی کنین حداقل هفته ای یکبار به والدینتون سر بزنین. اگه به طور معمول فقط با یکی از والدینتون حرف میزنین سعی کنین با دیگری هم رابطتون رو قوی و پایدارتر کنین. برای خواهر و برادرها، یه تلاش کوچیک هم موثره. تماس تلفنی این رابطه رو راحت تر میکنه، پس باهاشون در تماس باشین و اگه محل زندگیتون نزدیکه همدیگست گاهی دور هم جمع بشین و باهم غذا بخورین.

دوستان
همانطوری که گفته میشه “دوستا خانواده ای هستن که شما برای خودتون انتخاب میکنین”. دوستای خوب در زمان های خوب و بد در کنارتون هستن، پس قدردانیتون رو بهشون نشون بدین. اگه خوب به حرفاشون گوش کنین، در اونا احساس خاصی ایجاد میکنه. از موفقیت هاشون حمایت کنین و وقتی که زمان سختی رو سپری میکنن در کنارشون باشین. تولد دوستتون رو همیشه به یاد داشته باشین و غافلگیرش کنین. بهش پیشنهاد بدین که اگه میخواد مسافرت بره مسئولیت مراقبت از حیوان خونگیش یا گلدوناش رو به عهده میگیرین.

خانوما (همسران)
برخلاف باور عموم، رفتار با همسرتون در زندگی الزاما به این معنی نیست که با��د پول زیادی خرج کنین. ازش تعریف کنین (نه فقط از ظاهرش)؛ اگرچه اون قدر اینکه شما زیباییش رو درک کردین میدونه اما به استعداد و هوشش بی توجه نباشین. اگه خانومتون خانه داره یا از بچه ها مراقبت میکنه، براش یه روز استراحت در نظر بگیرین. اگه دوست دارین بهش هدیه بدین، از دادن هدیه های کلیشه ای مثل گل و شکلات دوری کنین و بهش چیزی بدین که با سرگرمی هایی که دوست داره مرتبط باشه. این کار بهش نشون میده که شما خوب میشناسینش و علایق منحصر به فردش رو درک میکنین.

آقایون (همسران)
اغلب فشار زیادی رو آقایون وجود داره تا بتونن به طور قابل توجهی احساس خاص بودن داشته باشن. اما آقایون هم لیاقت اینو دارن که به خوبی بهشون اهمیت داده بشه. در یه روز عادی غذا یا دسر مورد علاقش رو درست کنین. از موفقیت ها و دستاوردهاش تعریف کنین حتی اگه خیلی کم و کوچیک باشن. مردا دوست دارن که در زندگی تکیه گاه باشن، پس بذارین بدونن که شما با اون احساس امنیت دارین. اگه دوست داره یه زبان دیگه یاد بگیره یا در یه مسابقه ماشین سواری شرکت کنه، پس در یه کلاس یا کارگاه ثبت نامش کنین تا مهارت های جدید یاد بگیره.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه