عکس از تابلویی که سلما هایک در جشنواره کن به دست داشت!

ورود سلما هایک با شعار غافلگیر کننده اش بر روی فرش قرمز+ تصاویر

هایک تنها شرکت کننده ی مراسم کن نمی باشد که از این فرصت بدست آمده و رسانه ها برای حمایت از رویداد ها و وقایع جامعه پرداخته است…

سلما هایک بازیگر، کارگردان، تهیه کننده با شعار (بازگرداندن دختران ما ) در مراسم کن دیده شد.

عکس از تابلویی که سلما هایک در جشنواره کن به دست داشت!

او با لباسی دنباله دار در میان تمامی شرکت کنندگان و در حالیکه این شعار را در دستش گرفته بود، در این جشن شرکت کرد.

تصاویر بی شماری از سلما هایک در صفحات وب سایت- که یک فروشگاه آنلاین می باشد ،وجود دارد. او این بار در مراسم کن ۲۰۱۴ با لباسی بسیار زیبا و جذاب حاضر شد و بر روی فرش قرمز ایستاد.

اخبار,اخبار فرهنگی,سلما هایک

او پس از حضور در مراسم کن ،از این فرصت به منظور اهمیت دادن به بحران ربودن بیش از ۲۰۰ دختر در نیجریه استفاده کرد و این بازیگر معروف که نامزد اسکار می باشد با این شعار در مقابل بسیاری از دوربین ها و خبرنگاران قرار گرفت . شعار او (بازگرداندن دختران ما ) در تمامی رسانه های اجتماعی هم مورد استقبال واقع شد. از جمله اینکه چهره های قابل توجهی از جمله بانوی اول آمریکا میشل اوباما هم با این پیام خواستار بازگشت دختران گروگان گرفته شده توسط گروه از حدود یک ماه پیش تا کنون شد.

اخبار,اخبار فرهنگی,سلما هایک

هایک تنها شرکت کننده ی مراسم کن نمی باشد که از این فرصت بدست آمده و رسانه ها برای حمایت از رویداد ها و وقایع جامعه پرداخته است بلکه در روز جمعه بازیگر ترکیه ای فیلم (زمستان خواب) هم به حمایت از شهر سوما که یکی ازشهرهای ترکیه می باشد ودر در یک انفجار ۳۰۱ نفر از مردمان آن کشته شده و آتش سوزی زغال سنگ در معدن این کشور بدترین حادثه معدن می باشد پرداخته است.

منبع:سیمرغ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه