علت مرگ این بازیگران معروف معلوم نشد! +عکس

علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست!

مرگ افراد مشهور دنیای هنر و سیاست گاه با گذشت دهه ها همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

روزنامه هفت صبح: مرگ افراد مشهور دنیای هنر و سیاست گاه با گذشت دهه ها همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

کورت کوبین

علت مرگ این بازیگران معروف معلوم نشد! +عکس

جسد «کورت کوبین» (Kurt Cobain)، خواننده معروف گروه «نیروانا»، در سال ۱۹۹۴ در خانه اش یافت شد. طرفداران او می گویند که همسرش، «کورتنی لاو»، خودکشی او را صحنه سازی کرده است.

الویس پریلسی

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,الویس پریلسی

گفته می شود که مرگ «الویس پریسلی» در سال ۱۹۷۱ به دلیل مصرف زیاد الکل و مواد مخدر بوده است. از طرف دیگر عده ای بر این باورند که الویس پریسلی هنوز زنده است. آیا خبر درگذشت او ساختگی بوده است؟

مریلین مونرو

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,مریلین مونرو

قرص خواب را دلیل مرگ «مریلین مونرو» عنوان کرده اند اما آیا این مرگ واقعا ناشی از خودکشی بوده یا اینکه برادران کندی نقشی در پشت صحنه ایفا کرده بودند؟

جیمی هندریکس

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,جیمی هندریکس

«جیمی هندریکس»، نوازنده مشهور، در سال ۱۹۷۰ بر اثر بیهوشی روی استفراغ خود خفه شد. ۲۰ سال پس از این حادثه، تحقیقات درباره علت مرگ او از سر گرفته شد اما بی نتیجه ماند.

جیم موریسون

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,جیم موریسون

جسد «جیم موریسون»، خواننده گروه The Doors، را در وان حمام آپارتمانش یافتند. او به هنگام مرگ ۲۷ ساله بود. گفته می شود که دلیل مرگ او مصرف مواد مخدر بوده است. بدن جیم موریسون اما هیچگاه کالبدشکافی نشد.

هیت لجر

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,هیت لجر

مخلوطی از قرص های مختلف باعث مرگ «هیت لجر» (Heath Ledger)، هنرپیشه معروف استرالیایی، در سال ۲۰۰۸ شد. آیا اشتباهی منجر به مرگ او شده بود یا او آگاهانه دست به خودکشی زده بود؟

توپک شاکور

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,توپک شاکور

در سال ��۹۹۶ «توپک شاکور» (Tupac Shakur)، خواننده معروف رپ، حین یک تیراندازی بر اثر اصابت ۱۶ گلوله جان خود را از دست داد. توپک یکی از خاص ترین خوانندگان رپ بود.

مایکل جکسون

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,مایکل جکسون

«مایکل جکسون»، خواننده جنجالی و پرحاشیه پاپ، در سال ۲۰۰۹ درگذشت. دلیل مرگ او مسمومیت ناشی از داروی بیهوشی پروفول عنوان شد.

جان اف کندی

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,جان اف کندی

آیا واقعا «جان اف کندی» ترور شد؟ اکثر آمریکایی ها گمان می کنند که او قربانی یک توطئه بوده است. کندی که سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بود، روز ۲۲ نوامبر سال ۱۹۶۳ در دالاس تگزاس جان خود را از دست داد.

دیوید کارادین

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,دیوید کارادین

جسد «دیوید کارادین» (David Carrdine)، هنرپیشه آمریکایی، در سال ۲۰۰۹ در کمد اتاق هتلش در بانکوک پیدا شد. بدن او کاملا برهنه بود و یک طناب به دور گردن و برخی اعضای بدنش پیچیده شده بود. او در هنگام مرگ ۷۲ سال داشت.

بروس لی

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,بروس لی

آیا بروس لی به صورت طبیعی مرد یا کشته شد؟ درباره راز مرگ او شایعه های زیادی وجود دارد. او در سال ۱۹۷۳ حین فیلمبرداری فیلم «اژدها وارد می شود» از هوش رفت. گفته می شود که او بر اثر مصرف یک قرص ضد درد که از همکارش «بتی تینگ پی» دریافت کرد، دچار ورم مغزی شده بود.

برندن لی

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,برندن لی

در سال ۱۹۹۳ پسر بروس لی، «برندن لی»، هنگام فیلمبرداری صحنه ای از فیلم The Crow به اشتباه بر اثر اصابت یک گلوله واقعی درگذشت. او تنها ۲۸ سال داشت.

ناتالی وود

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,ناتالی وود

بیش از ۳۰ سال است که علت مرگ «ناتالی وود»، هنرپیشه آمریکایی، در معمایی بزرگ مانده است. او در سال ۱۹۸۱ به هنگام قایقرانی از قایق پرت و در آب غرق شد. علاوه بر ناتالی وود، همسرش «رابرت واگنر» و هنرپیشه معروف، «کریستوفر واگن» نیز بر روی این قایق بودند. دلیل مرگ او هیچگاه روشن نشد.

لیدی دایانا

اخبار,اخبار فرهنگی,علت مرگ این ستاره ها هنوز مشخص نیست,لیدی دایانا

مرگ لیدی دایانا در روز ۳۱ آگوست ۱۹۹۷ هنوز هم مرموز باقی مانده است. آیا مرگ او واقعا بر اثر یک حادثه بود یا آنکه او را کشتند؟ با وجود اینکه دادگاه تایید کرد که مرگ دایانا بر اثر یک حادثه بوده است اما هنوز هم شایعه هایی درباره قتل او وجود دارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه