خانواده ی شما یکی از مهمترین ارتباطاتی است که شما تا به حال در زندگیتان داشته اید. یادتان باشد خانواده ی شما افرادی هستند که شما و فقط شما اونها رو میشناسید!

شنونده ی خوبی برای خانواده ی خود باشید

خانواده ی شما یکی از مهمترین ارتباطاتی است که شما تا به حال در زندگیتان داشته اید. یادتان باشد خانواده ی شما افرادی هستند که شما و فقط شما اونها رو میشناسید! برای نگه داشتن رابطه ی عاطفی خوب بین شما و بستگانتان، باید همیشه به خوبی به خانواده ی خود گوش کنید، حتی اگر شنیدن بعضی چیزها درد آور باشه!

  1. در موقعیت مکانی خوبی قرار بگیرید جایی که قرار گیری شما برای گوش دادن به خانوادتون یا شخص خاصی از خانوادتون هم مناسب و هم مودبانه باشد. مثلا اگر کسی با شخص دیگری در جای مشخصی در حال صحبت کردن بودند (خصوصی)، این امر میتونه زشت و بی ادبانه باشد که در نزدیکی اونها باشید و به حرفهاشون گوش کنید
  2. زمان مناسب رو پیدا کنید. برای جلوگیری از خجالت زدگی لازم است که با شخصی که در حال صحبت کردن با شماست ارتباط چشمی مستمری داشته باشید، اما مطمئن شید که زیاد از حد به آنها خیره نمیشین. وقتی شخصی روی نکته ای تاکید میکنه حتما سر خود را به نشانه تایید و فهمیدن تکان دهید.
  3. درباره ی موضوع بعد از نکته ای که صحبت و بیان شده است سوال بپرسید. این نشان دهنده علاقه ی شما به موضوع میباشد و اینکه دوست دارید بیشتر بدونید.
  4. خودتان را ابراز کنید و همیشه خودتان باشید! خانواده ی شما میدانند که شما چگونه عمل میکنید و این چیزی است که آنها درباره شما دوست دارند.

هشدار
زمانی که یک شخص در حال صحبت کردن است وسط حرف او نپرید اینکار شما رو بی ادب نشان خواهد داد.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه