محسن تنابنده خبر ساخت سریال سنگ پا را برای ماه رمضان 95 داد. محسن تنابنده، نویسنده و بازیگر کشورمان درصفحه شخصی اش. خبر از ساخت سریالی مناسبتی برای ماه رمضان سال ۹۵ داده است. او با انتشار عکس زیر نوشت :. ماه رمضون آینده منتظر سریال بامزه ما باشید،. لحظاتی خوش امسال ماه رمضون با سریال “سنگ پا”. سریال سنگ پا برای ماه رمضان ۹۵. داستان سریال سنگ پا. الهام غفوری تهیه کننده پایتخت که تهیه کنندگی سریال طنز سنگ پا را نیز برعهده دارد، گفت: در حال حاضر صحبت هایی برای ساخت این سریال با شبکه یک انجام شد ...

سریال سنگ پا سریال جدید محسن تنابنده رمضان 95

محسن تنابنده خبر ساخت سریال سنگ پا را برای ماه رمضان 95 داد

محسن تنابنده، نویسنده و بازیگر کشورمان درصفحه شخصی اش

خبر از ساخت سریالی مناسبتی برای ماه رمضان سال ۹۵ داده است.

او با انتشار عکس زیر نوشت :

ماه رمضون آینده منتظر سریال بامزه ما باشید،

لحظاتی خوش امسال ماه رمضون با سریال “سنگ پا”

سریال سنگ پا سریال جدید محسن تنابنده رمضان 95

سریال سنگ پا برای ماه رمضان ۹۵

داستان سریال سنگ پا

الهام غفوری تهیه کننده پایتخت که تهیه کنندگی سریال طنز سنگ پا را نیز برعهده دارد، گفت: در حال حاضر صحبت هایی برای ساخت این سریال با شبکه یک انجام شده است و امیدوارم به زودی مقدمات ساخت فراهم شود. طراح داستان سریال سنگ پا محسن تنابنده است و خشایار الوند در حال نگارش فیلمنامه سریال است.

الهام غفوری در ادامه با تاکید بر اینکه اسم سریال از سنگ پا به نام دیگری تغییر خواهد کرد، درباره محتوای سریال گفت: سنگ پا مانند دیگر آثار سیروس مقدم برشی از یک زندگی است و یک موضوع اجتماعی را به تصویر می کشد که البته تصویر آن لبخندی را هم به گوشه لب مخاطب خواهد نشاند. سیروس مقدم درحالی تصمیم به ساخت سریال سنگ پا گرفته که در حال حاضر نیز تکرار آثار قبلی وی از شبکه های مختلف پخش می شوند و از جمله آنها می توان به تکرار پایتخت ۴ از شبکه آی فیلم، چک برگشتی از شبک�� یک و بخش هایی از پایتخت از شبکه نسیم اشاره کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه