زیبایی درونی خود را افزایش دهید . اغلب اوقات ما بدقت دنبال تغییری در ظاهرمان هستیم تا زیبایی فیزیکی و تصویری خود را افزایش دهیم در حالیکه کاملا به زیبایی درونی خود بی اهمیت هستیم. به هر حال ، برای اینکه کاملا شاد و سالم باشیم بسیار مهم است که فقط به جنبه بیرونی زیبایی توجه نکینم بلکه در درون خودمان نیز زیبایی را احساس کنیم. حال ، به شما چند راهنمایی می کنیم تا بتوانید زیبایی درونی خود را افزایش دهید..

زیبایی درونی خود را افزایش دهید…!

اغلب اوقات ما بدقت دنبال تغییری در ظاهرمان هستیم تا زیبایی فیزیکی و تصویری خود را افزایش دهیم در حالیکه کاملا به زیبایی درونی خود بی اهمیت هستیم. به هر حال ، برای اینکه کاملا شاد و سالم باشیم بسیار مهم است که فقط به جنبه بیرونی زیبایی توجه نکینم بلکه در درون خودمان نیز زیبایی را احساس کنیم. حال ، به شما چند راهنمایی می کنیم تا بتوانید زیبایی درونی خود را افزایش دهید..
۱- مهربانی و شفقت را در درون خود با اقدامات داوطلبانه محلی افزایش دهید 

زیبایی درونی خود را افزایش دهید
در یک خیریه محلی ثبت نام کرده و فعالیت های اجتماعی و بشردوستانه انجام دهید. این کاری است که با انجام دادن آن می توانید در درون خود احساس آرامش و طلح پیدا کنید. این زیبایی درونی بسیاری عالی است که شما به خودتان و دیگران کمک می کنید. درحالیکه ممکن است از نظر مالی به چند مرکز خیریه کمک بکنید ممکن است احساس زیبایی درونی خود را پرورش دهید اما بسیار مهم است که خودتان به طور فیزیکی نیز فعالیتی در این کارهای خیریه داشته باشید آنهام به صورت داوطلبانه. برای مثال از این اقدامات داوطلبانه محلی می توان به داوطلب شدن در یک همایش اجتماعی و خیرخواهانه برای کلیسا ، مسجد تان باشد یا گردهم آوردن چند دوست برای جمع کردن بازنشسته ها به دور هم یا حتی سرو کردن غذا در بانک های غذای محلی!
۲- با تمرکز و مدیتیشن هر روز آرامش و صلح را به درون خود هدیه کنید

زیبایی درونی خود را افزایش دهید
تمرینات ورزشی و مدیتیشن کلید سلامتی و آرامش برای شما هستند. زمانیکه شما در مورد زیبایی درونی خودتان تلاش می کنید و ایده های گذشته غلط خود را در مورد زیبایی بیرونی به کنار می گذارید، مدیتیشن می تواند ابزار خوبی باشد. اگر شما هیچ چیزی در این مورد نمی دانید ، ناراحت نشوید. فقط در یک اتاق آرام و ساکت بنشینید و هر روز دقایقی را به این کار اختصاص دهید. این مکان می تواند اتاق محل کار شما باشد ، اتاق خوابتان باشد یا حتی داخل ماشین تان.چشمان خود را ببنید هر کدام از ماهیچه داخل بدنتان را شل و آزاد کنید و ذهن تان را صاف کنید. این تمرین ساده می تواند به فکر کردن به صورت واضح تر به شما کمک کند به شما آرامش بیشتری بخشیده و زیبایی درونی شما را افزایش بخشد.
۳- ببینید چه چیزی به شما الهام می بخشد ، آن را پرورش دهید؛ برای مثال یک سرگرمی تازه برای خود انتخاب کنید. 

زیبایی درونی خود را افزایش دهید
زمانیکه در حال تلاش برای یافتن زیبایی درونی و شادی هستید ، به تمام چیزهایی که دوست دارید یا دوست داشته اید فکر کنید. به چیزی فکر کنید که تا بحال در موردش فکر نکرده بودید و به آن پر و بال بدهید!می توانید یک سرگرمی تازه برای خود انتخاب کنید، افق های دیدتان را گسترش داده و سفر به سوی زیبایی درونی خود را آغاز کنید نمی دانید که این راه چه تاثیری شگرفی می تواند بر شما داشته باشد.
۴- عقل خود را توسعه داده و به یاری دیگران بروید 

زیبایی درونی خود را افزایش دهید
یکی از بهترین راه ها برای پیشنهاد و عرضه کردن خودتان به دیگران می تواند این باشد که مربی دیگران باشید. در این روزها مربی های زیادی وجود دارد. می تواند یک مربی حرفه ای باشد یا به سادگی یک مربی شخصی باشد یا برای یک سیستم حمایتی باشد. زمانیکه شما خودتان را به عنوان الهام بخش به دیگری معرفی می کنید مسئله بسیار زیبایی است. زمانیکه شما از کسی دیگر الهام می گیرید یا چیزهای تازه ای یاد می گیرید بخشندگی و عشق شما می تواند توجه را به شما بازگردادنده و خستگی ذهنی را از شما بزداید.
۵- در حال باشید و از آنچه که دارید لذت ببرید 

زیبایی درونی خود را افزایش دهید
حتما تا بحال شنیده اید که خودتان را در زندگی غرق کنید . بسیار مهم است که در روابط و در زندگی تان در زمان حال باشید. تنها راهی که شما میتوانید به عنوان یک شخص در زندگی شخصی خود و کار روی زیبایی درونی تان موفق باشید این است که در زمان حال باشید. زندگی با گذر هر روز به سرعت پرواز می کند و از دست شما می رود ، پس پس زمانیکه از کسی سئوالی می پرسید و حتی به خود مجال شنیدن پاسخ را نمی دهید به خود یادآوری کنید که باید در زمان حال قرار بگیرید. در این مواقع نباید ذهن شما معطوف به گذشته یاآینده ای نامعلوم شود. زمانیکه روح تان را به زمان حال متمرکز می کنید دیگر به غذایی که بایددرست کنید یا قهوه ای که باید قبل از رفتن به رختخواب بنوشید فکر نمی کنید. به هر حال روابط ما بخش مهم و ضروری زندگی ما و کمک ما برای یافتن زیبایی درونی ما هستند . پس ایستادن و شنیدم به آنچه که دیگران در اطراف تان می گویند را آغاز کنید. بوسیله شفاف کردن ذهن تان در زمان حال باشید و به هر روز تان تمرکز داشته باشید . از کسان یکه در اطراف تان هستند قدر دانی کنید و ببینید در ذهن شان چه میگذرد.
منبع : ileev
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه