یه کار خلاقانه انجام بدین: خلاق بودن میتونه اعتماد به نفس و خلق و خو رو بهتر کنه و مهارت ذهن رو بالا ببره.

ده نکته کلیدی برای اینکه احساس خوبی داشته باشید

یه کار خلاقانه انجام بدین: خلاق بودن میتونه اعتماد به نفس و خلق و خو رو بهتر کنه و مهارت ذهن رو بالا ببره.

مهارتهای جدید یاد بگیرین: دستیابی به اهدافی که برای خودتون تعیین کردین میتونه اعتماد به نفستون رو بالا ببره و کاری کنه که نسبت به آینده خوشبین بشین.

برای خودتون و دیگران ارزش قایل باشین: روی کارهای خوبی که انجام دادین تامل کنین، قدردانیتون رو به دیگران نشون بدین و وقتی کسی ازتون تعریف میکنه به خودتون افتخار کنین.

از غذا برای بهبود خلق و خوتون استفاده کنین: هر چیزی که میخورین یا مینوشین میتونه روی خلق و خوی شما تاثیر بذاره، پس مواد غذایی خوب رو انتخاب کنین.

با دوستان و کسانی که دوستشون دارین در ارتباط باشین: تحقیقات نشون دادن افرادی که در زندگی هدف دارن، روی خانواده، دوستان و همکارانشون متمرکز هستن و به این ترتیب سلامت روانی بهتری دارن.

از نظر بدنی فعال باشین: تحقیقات ثابت کردن که ورزش سطح اضطراب و افسردگی رو پایین میاره همونطوری که باعث افزایش سطح آمادگی جسمانی میشه. اگه به دنبال یه تغییر واقعی هستین در هفته ۵ بار (به مدت ۳۰ دقیقه) ورزش کنین.

به خودتون اهمیت بدین: برای خودتون زمانی رو کنار بذارین تا کارهایی رو انجام بدین که ازشون لذت میبرین.

همکاری کنین: در اتفاقات یا پروژه های جالب درگیر بشین تا مهارت های جدیدی یاد بگیرین، افراد جدید رو ملاقات کنین و احساس رضایت کنین.

استراحت کنین: بهتر کار کنین نه سخت تر. حتما در طول سال از مرخصی سالانتون استفاده کنین، تا بهتون کمک کنه استراحتی که بهش احتیاج دارین رو بگیرین.

درخواست کمک کنین و احساستون رو درمیون بذارین: اگه تحت فشار هستین و حس میکنین حجم کارتون زیاد شده و تحت کنترلتون نیست، یه فرصتی پیدا کنین تا درباره احساساتتون با دوست، خانواده و یا مدیرتون صحبت کنین.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه